Penzion Athena

ubytovanie Boskovice
 

*** Penzion Athena / ubytovanie Boskovice

Penzion Boskovice Athena
Pension Athéna sa nachádza na Drahanskej vrchovine, 8 km východne od Boskovíc uprostred lesov. Miesto je vhodné pre letnú i zimnú turistiku. V okolí je možné navštíviť napr. priepasť Macocha, Punkevné jaskyne, v Boskoviciach zámok, zrúcaniny hradu, múzeum historickej poľnohospodárskej techniky, Westernové mestečko (od mája do septembra s programom) apod. Kúpalisko je cca 500 m od areálu penzionu.

Ubytovanie Boskovice penzión Athéna popis :
Pension Athéna ponúka za mimoriadne výhodných podmienok možnosť ubytovania a stravovania pre školské výlety, pracovné a športové kolektívy, rodiny i jednotlivcov v pensionu Athéna Suchý. K dispozícii je viac typov ubytovania. Na želanie je možné zabezpečiť organizovanie svadobných hostín, banketov, sústredení, škôl v prírode, školských výletov, víkendových pobytov.

Penzión Athéna izby na prvom poschodí :
1 x apartmán de luxe - 3 lôžka, BVT, chladnička, vlastné sociálne zariadenie, satelit, video, trezor, počítač, internet, minibar. 7 x apartmán - 4 lôžka, chladnička, vlastné sociálne zariadenie. Farebný televízor na izbe možný za poplatok 30, -Kč/deň. Wifi pripojenie v objekte.

Penzión Boskovice ubytovanie Athéna izby v prízemí :
2 izby - 3 lôžka, rádio, sociálne zariadenie spoločné vždy pre dve izby a 6 izieb - 2 lôžka, rádio, sociálne zariadenie spoločné vždy pre dve izby. 1 x apartmán - 4 lôžka, chladnička, vlastné sociálne zariadenie.

Pension Athéna Chaty :
22 štvorposteľových palandových chat (len v letnom období), sociálne zariadenie je k dispozícii v budove.

Ubytovanie Boskovice penzión Athéna služby :
V budove penziónu sa nachádza reštaurácia, spoločenská miestnosť, biliard, šípky, futbal, ľadový hokej, fitness. V lete je v prevádzke nočný bar. V areáli je k dispozícii ihrisko, pieskovisko a stolný tenis. Možnosť zapožičania horských bicyklov, prírodné kúpalisko 500 m od rekreačného strediska. Centrálné ohnisko a udiareň.

Penzion Athéna ubytovanie Boskovice stravovanie :
Stravovanie zaisťuje reštaurácia vo vnútri areálu. Vopred je možné dohodnúť, či bude stravovanie celodenné alebo sa budú vydávať iba jednotlivé jedlá. Upravený jedálny lístok celodenného stravovania vrátane desiatej pre školy v prírode. Ostatné stravovanie: polpenzia alebo plná penzia alebo jedlá na objednávku podľa jedálneho líska.
Penzion Boskovice Athena - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Boskovice Athena - hotel má reštauráciuPenzion Boskovice Athena - možnosť pripojenia na internetPenzion Boskovice Athena - k dispozícii letná terasaPenzion Boskovice Athena - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Boskovice Athena - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Boskovice Athena - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Boskovice Athena - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: